Burnos irigatorius

Irigatorius – tai papildoma burnos ertmės priežiūros priemonė, kurios naudojimas labai paprastas ir patogus. Vandens ar medicininio preparato srovė lengvai išvalo visus nešvarumus sunkiai pasiekiamose vietose, kuriose susikaupia didžiausi apnašų kiekiai. Taip pat tai puikus prietaisas tiems, kam tenka rūpintis implantų ir breketų priežiūra.

Kadangi srovė į burnos ertmę patenka veikiama slėgio, ji gerai išmasažuoja dantenas ir gerina kraujotaką. Tai padeda apsisaugoti nuo tokių ligų kaip gingivitas, periodontitas ar kariesas. ,,Waterpulse’’ yra vienas geriausiai žinomų prietaisų irigatorių rinkoje. Jis tinkamas ir pritaikytas naudoti bet kokio amžiaus žmogui. Naudojant Waterpulse irigatorių, kuriame apstu daug skirtingų režimų, patogiausia tai, jog galite nusistatyti jums tinkamiausią vandens srovės galingumą. Tyrimai rodo, jog rezultatas matomas jau po dviejų savaičių naudojimo, klientų dantų ir dantenų būklė būna ženkliai geresnė. Atidi ir kruopšti priežiūra užtikrina ne tik sveikesnius, bet ir baltesnius dantis. Taip pat gausus antgalių pasirinkimas leis išsirinkti jums patogiausią variantą. 

Iš pirmo žvilgsnio, daug kam gali pasirodyti, jog toks prietaisas daug kainuoja, tačiau šių prietaisų gausa ir įvairovė siūlo skirtingas kainas, todėl dantų irigatorius yra įperkamas kiekvienam. ,,We Smile’’ oficialioje interneto svetainėje galima rasti pirkėjų atsiliepimus, kurie jums padės išsirinkti artimiausią ir tinkamiausią irigatorių. Taip pat dažnai savo produktams taikome nuolaidas, tad nepraleiskite progos įsigyti naują, gerą ir kokybišką daiktą už nedidelę kainą. 

Jei pas odontologus apsilankymai nebūna patys maloniausi, savo burnos ertmės higiena galite pasirūpinti patys namuose be didelių pastangų – ,,We Smile’’ irigatoriai pasiruošę jums padėti! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *